FSP FSP120-REBN2 Power AC Adapter 19V 6.32A 120W FSP19V6.32A150W-5.5x2.5mm-thin
Qty.
  • Item Name:NewFSP19V6.32A150W-5.5x2.5mm-thin
  • InPut:100-240V~1.8A 50-60HZ
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 6.32A
  • Adapter Power: 120W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :440g
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x FSP19V6.32A150W-5.5x2.5mm-thin Laptop AC Adapter