*Brand NEW*Uk Plug NBS30D190160D5 19v 1.6A 30W Ac Adapter MASSPOWER Power Supply
Qty.
Item Code: MASSPOWER19V1.6A30W-5.5x2.1mm-UK
Input: 100-240V 50-60Hz 0.8A
Adapter Output Voltage: 19V
Adapter Output Current: 1.6A
Adapter Power: 30W
Adapter Plug Size: 5.5 x 2.1mm
Compatible AC Adapter Numbers:
NPS30D190160D5 AC Adapter
Fit Machine Model:
Razer
RAZER: NOMMO CHROMA.
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU ....Power Cable (Free,fit your country)
Condition: NEW New, 1 Year Warranty!30-Days Money Back!
Fast Shipping! Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*Uk Plug NBS30D190160D]
  • 2322 Units in Stock
*Brand NEW*Uk Plug NBS30D190160D5 19v 1.6A 30W Ac Adapter MASSPOWER Power Supply Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*Uk Plug NBS30D190160D5 19v 1.6A 30W Ac Adapter MASSPOWER Power Supply adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*Uk Plug NBS30D190160D5 19v 1.6A 30W Ac Adapter MASSPOWER Power Supply AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.