FSP FSP120-AAB Power AC Adapter 19V 6.32A 120W FSP19V6.32A120W-4PIN-ZZYF
Qty.
  • Item Name:NewFSP19V6.32A120W-4PIN-ZZYF
  • InPut:100-240V~2A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 6.32A
  • Adapter Power: 120W
  • Adapter Tip Mote: Round with 4 Pin