CYBERHOME EX162E-A Power AC Adapter 5V 2A 10W FLYPOWER5V2A10W-4PIN
Qty.
  • Item Name:NewFLYPOWER5V2A10W-4PIN
  • Adapter Output Voltage: 5V
  • Adapter Output Current: 2A
  • Adapter Power: 10W
  • Adapter Tip Mote: 4 Pin
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:Output: DC12V 2A