FSP 19V 9.47A AC/DC Adapter FSP19V9.47A180W-7.4X5.0mm-no-pin
Qty.
  • Item Name:NewFSP19V9.47A180W-7.4X5.0mm-no-pin
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 9.47A
  • Adapter Power: 180W
  • Adapter Plug Size: 7.4 X 5.0mm
  • Adapter Tip Note: no pin inside
  • Weight( Adapter only ) :805g
  • Dimension( L x W x H ):170.47 x 85.50 x 41.63mm