FSP 150-1ADE21 Power AC Adapter 19V 7.9A 150W GATEWAY19V7.9A150W-4PIN
Qty.
  • Item Name:NewGATEWAY19V7.9A150W-4PIN
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 7.9A
  • Adapter Power: 150W