FSP 104812 Power AC Adapter 48V 3.75A 180W FSP48V3.75A180W-4PIN
Qty.
  • Item Name:NewFSP48V3.75A180W-4PIN
  • InPut:100-240V~,2.5A,50/60Hz
  • Adapter Output Voltage: 48V
  • Adapter Output Current: 3.75A
  • Adapter Power: 180W
  • Adapter Plug Size: 4PINmm
  • Weight( Adapter only ) :800g
  • Dimension( L x W x H ):170.4 x 85.0 x 43.8mm