FSP FSP090-ABAN2 Power AC Adapter 19V 4.74A 90W FSP19V4.74A90W-Molex-6Pin
Qty.
  • Item Name:NewFSP19V4.74A90W-Molex-6Pin
  • InPut:100-240V,~1.5A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 4.74A
  • Adapter Power: 90W
  • Adapter Tip Mote: Molex 6 pin