FLEX 341-0501-01 Power AC Adapter 12V 5A 60W FLEX12V5A60W-4holes
Qty.
  • Item Name:NewFLEX12V5A60W-4holes
  • InPut:100-240V~1.5A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 5A
  • Adapter Power: 60W
  • Adapter Tip Mote: Molex 4 pin
  • Weight( Adapter only ) :260g
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:P1-Ground,P3 12V,P2 - P4 N/C