FDL FDL1207H Power AC Adapter 30V 1.5A 45W FDL30V1.5A45W-3Pins
Qty.
  • Item Name:NewFDL30V1.5A45W-3Pins
  • InPut:AC100-240V 1A 60/50HZ
  • Adapter Output Voltage: 30V
  • Adapter Output Current: 1.5A
  • Adapter Power: 45W
  • Adapter Tip Mote: Round with 3 Pins
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x FDL30V1.5A45W-3Pins Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    FDL1207H AC Adapter,
    • Model:
      [FDL FDL1207H Power AC Adapter 30]
    • 9444 Units in Stock
    FDL FDL1207H Power AC Adapter 30V 1.5A 45W FDL30V1.5A45W-3Pins Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the FDL FDL1207H Power AC Adapter 30V 1.5A 45W FDL30V1.5A45W-3Pins adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the FDL FDL1207H Power AC Adapter 30V 1.5A 45W FDL30V1.5A45W-3Pins AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.