POLYCOM FSP025-DINAS Power AC Adapter 48V 0.52A 25W POLYCOM48V0.52A25W-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewPOLYCOM48V0.52A25W-5.5x2.5mm
  • InPut:100-240V 0.9A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 48V
  • Adapter Output Current: 0.52A
  • Adapter Power: 25W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :160g
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x POLYCOM48V0.52A25W-5.5x2.5mm Laptop AC Adapter