FDL PRL0602U-24 Power AC Adapter 24V 2.5A 60W FDL24V2.5A60W-3PINS-TB
Qty.
  • Item Name:NewFDL24V2.5A60W-3PINS-TB
  • InPut:AC100-240V 1A 50/60Hz
  • Adapter Output Voltage: 24V
  • Adapter Output Current: 2.5A
  • Adapter Power: 60W
  • Adapter Tip Mote: Round with 3 Pin