*Brand NEW*17V 9.9A AC ADAPTeR Fuyuang FY1709900 POWER SUPPLY
Qty.
Item Name:
Brand:Fuyuang
Model:FY1709900
Input: 100-240V 50/60Hz
Output:17V 9.9A
Connecter Size:5.5*2.5mm
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU ....Power Cable (Free,fit your country)
Condition: NEW New, 1 Year Warranty!30-Days Money Back!
Fast Shipping! Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*17V 9.9A AC ADAPTeR F]
  • 2322 Units in Stock
*Brand NEW*17V 9.9A AC ADAPTeR Fuyuang FY1709900 POWER SUPPLY Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*17V 9.9A AC ADAPTeR Fuyuang FY1709900 POWER SUPPLY adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*17V 9.9A AC ADAPTeR Fuyuang FY1709900 POWER SUPPLY AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.