*Brand NEW*AOYUAN AY180AA-ZF240750M 24V 7.5A 180W AC ADAPTER POWER SUPPLY
Qty.
Item Name:
Brand:AOYUAN
Model:AY180AA-ZF240750M
Input: 100-240V 50/60Hz
Output:24V 7.5A 180W
Connecter Size:5.5*2.5mm
  • Model:
    [*Brand NEW*AOYUAN AY180AA-ZF2407]
  • 2322 Units in Stock
*Brand NEW*AOYUAN AY180AA-ZF240750M 24V 7.5A 180W AC ADAPTER POWER SUPPLY Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*AOYUAN AY180AA-ZF240750M 24V 7.5A 180W AC ADAPTER POWER SUPPLY adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*AOYUAN AY180AA-ZF240750M 24V 7.5A 180W AC ADAPTER POWER SUPPLY AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.