FDL FDLJ1204A Power AC Adapter 24V 1.5A 36W FDL24V1.5A36W-3PINS
Qty.
  • Item Name:NewFDL24V1.5A36W-3PINS
  • InPut:100-240V 50-60Hz 1A
  • Adapter Output Voltage: 24V
  • Adapter Output Current: 1.5A
  • Adapter Power: 36W
  • Adapter Tip Mote: Round with 3 Pin