ECOVACS WINBOT W710 Power AC Adapter 15V 3A 45W WENTONG15V3A45W-5.5x2.1mm
Qty.
  • Item Name:NewWENTONG15V3A45W-5.5x2.1mm
  • InPut:100-240V~ 50-60Hz 1.6A
  • Adapter Output Voltage: 15V
  • Adapter Output Current: 3A
  • Adapter Power: 45W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.1mm
  • Adapter Tip Mote: With Fixed Nut
  • Weight( Adapter only ) :260g
  • Dimension( L x W x H ):115.50 x 51.80 x 34.10mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x WENTONG15V3A45W-5.5x2.1mm Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    WT150300 AC Adapter,
    • Model:
      [ECOVACS WINBOT W710 Power AC Ada]
    • 9444 Units in Stock
    ECOVACS WINBOT W710 Power AC Adapter 15V 3A 45W WENTONG15V3A45W-5.5x2.1mm Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the ECOVACS WINBOT W710 Power AC Adapter 15V 3A 45W WENTONG15V3A45W-5.5x2.1mm adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the ECOVACS WINBOT W710 Power AC Adapter 15V 3A 45W WENTONG15V3A45W-5.5x2.1mm AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.