DELL VOSTRO 2510 Power AC Adapter 19.5V 4.62A 90W DELL19.5V4.62A90W-7.4X5.0mm-BU
Qty.
  • Item Name:NewDELL19.5V4.62A90W-7.4X5.0mm-BU
  • InPut:100-240-1.5A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19.5V
  • Adapter Output Current: 4.62A
  • Adapter Power: 90W
  • Adapter Plug Size: 7.4 x 5.0mm
  • Adapter Tip Mote: A pin in center
  • Weight( Adapter only ) :302g
  • Dimension( L x W x H ):130.30 x 65.90 x 22.30mm