CLEVO P170EM Power AC Adapter 19.5V 11.8A 230W CHICONY19.5V11.8A230W-4holes
Qty.
  • Item Name:NewCHICONY19.5V11.8A230W-4holes
  • InPut:100-240V 50-60Hz~3.5A
  • Adapter Output Voltage: 19.5V
  • Adapter Output Current: 11.8A
  • Adapter Power: 230W
  • Adapter Tip Mote: 4holes
  • Weight( Adapter only ) :900g
  • Dimension( L x W x H ):180.50 x 89.90 x 36.20mm