CLEVO P15SM-A/SM1-A Power AC Adapter 19.5V 6.15A 120W DELTA19.5V6.15A120W-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewDELTA19.5V6.15A120W-5.5x2.5mm
  • InPut:100-240V~2.2A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19.5V
  • Adapter Output Current: 6.15A
  • Adapter Power: 120W
  • Adapter Plug Size: 5.5x2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :440g
  • Dimension( L x W x H ):147.7 x 75.5 x 25.2mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:2019 Brand New Genuine Slim DELTA 19.5V 6.15A AC Adapter For MSI, Clevo, Asus Gaming Laptop
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x DELTA19.5V6.15A120W-5.5x2.5mm Laptop AC Adapter