GEM GL-1821A Power AC Adapter 12V 4.16A 50W LS12V4.16A50W-5.5X2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewLS12V4.16A50W-5.5X2.5mm
  • InPut:100-240V~,50/60Hz 1.5A
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 4.16A
  • Adapter Power: 50W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
  • Adapter Tip Mote: 5.5 x 2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :243g
  • Dimension( L x W x H ):107.60 x 63.60 x 32.20mm