CLEVO W86CU Power AC Adapter 20V 6A 120W LS20V6A120W-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewLS20V6A120W-5.5x2.5mm
  • InPut:100-240V~, 50-60Hz 2.0A
  • Adapter Output Voltage: 20V
  • Adapter Output Current: 6A
  • Adapter Power: 120W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :709g
  • Dimension( L x W x H ):169.30 x 65.20 x 38.80mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x LS20V6A120W-5.5x2.5mm Laptop AC Adapter