CLEVO NP8268 Power AC Adapter 19V 9.5A 180W CHICONY19V9.5A180W-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewCHICONY19V9.5A180W-5.5x2.5mm
  • InPut:100-240v 2.5A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 9.5A
  • Adapter Power: 180W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :850g
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:Compatible <180W 5.5*2.5mm Tip Size Gaming Laptop All Series.
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x CHICONY19V9.5A180W-5.5x2.5mm Laptop AC Adapter