*Brand NEW*PWR-12050-WPCN-S1 adapter threaded DC12V 1A lockable charger cable Serial server power supply
Item Name:
Power Adapter Model:PWR-12050-WPCN-S1
Product Specifications: Power Adapter
Input Voltage: AC 100-240V 50/60Hz
Output Voltage: DC 12V
Output Current: 1A
Voltage Accuracy: ±5% (no-load)
Power Polarity: Positive inside, negative outside, (inside out)
Plug Style: 5.5*2.1
Features: Overcurrent, Overvoltage, Thermal, Short-Circuit (OCP, OVP, OTP, SCP) Protection
Color: Black
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
Condition NEW New 1 Year Warranty 30-Days Money Back!
Fast Shipping Free Power Cord Fit your country!
Item Name:
Output Voltage: DC 12V
Output Current: 1A
Plug Style: 5.5*2.1
Color: Black
Packing list:
- Model:
[*Brand NEW*PWR-12050-WPCN-S1 ada] - 1542 Units in Stock
*Brand NEW*PWR-12050-WPCN-S1 adapter threaded DC12V 1A lockable charger cable Serial ser Tips
- 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
- 2. When using the *Brand NEW*PWR-12050-WPCN-S1 adapter threaded DC12V 1A lockable charger cable Serial ser adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
- 4. Do not leave the *Brand NEW*PWR-12050-WPCN-S1 adapter threaded DC12V 1A lockable charger cable Serial ser AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.