CISCO CISCO 870 Power AC Adapter 12V 0.56A 26W DELTA12V0.56A26W-6holes
Qty.
  • Item Name:NewDELTA12V0.56A26W-6holes
  • InPut:100-240V~1A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 0.56A
  • Adapter Power: 26W
  • Adapter Plug Size: 6holesmm
  • Weight( Adapter only ) :385g
  • Dimension( L x W x H ):110.21 x 62.18 x 33.06mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x DELTA12V0.56A26W-6holes Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    ADP-29EB A AC Adapter,
    • Model:
      [CISCO CISCO 870 Power AC Adapter]
    • 9444 Units in Stock
    CISCO CISCO 870 Power AC Adapter 12V 0.56A 26W DELTA12V0.56A26W-6holes Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the CISCO CISCO 870 Power AC Adapter 12V 0.56A 26W DELTA12V0.56A26W-6holes adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the CISCO CISCO 870 Power AC Adapter 12V 0.56A 26W DELTA12V0.56A26W-6holes AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.