CISCO ISR4221/K9 4221 Power AC Adapter 12V 7.5A 90W DELTA12V7.5A90W-4hole
Qty.
  • Item Name:NewDELTA12V7.5A90W-4hole
  • InPut:100-240~1.3A, 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 7.5A
  • Adapter Power: 90W
  • Adapter Tip Mote: Molex 4 Pin