CISCO 7925G MULTI-CHARGER Power AC Adapter 19V 5.26A 100W DELTA19V5.26A100W-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewDELTA19V5.26A100W-5.5x2.5mm
  • InPut:100~240V~1.5A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 5.26A
  • Adapter Power: 100W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :494g
  • Package:
    1 x DELTA19V5.26A100W-5.5x2.5mm Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    74-5246-01 AC Adapter, EADP-120CB A AC Adapter,
    • Model:
      [CISCO 7925G MULTI-CHARGER Power ]
    • 9444 Units in Stock
    CISCO 7925G MULTI-CHARGER Power AC Adapter 19V 5.26A 100W DELTA19V5.26A100W-5.5x2.5mm Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the CISCO 7925G MULTI-CHARGER Power AC Adapter 19V 5.26A 100W DELTA19V5.26A100W-5.5x2.5mm adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the CISCO 7925G MULTI-CHARGER Power AC Adapter 19V 5.26A 100W DELTA19V5.26A100W-5.5x2.5mm AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.