CISCO 341-100574-01 Power AC Adapter 12V 5.83A 70W ACBEL12V5.83A70W-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewACBEL12V5.83A70W-5.5x2.5mm
  • InPut:100-240V~50/60Hz 1.2A Max
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 5.83A
  • Adapter Power: 70W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :310g
  • Dimension( L x W x H ):151.30 x 76.10 x 26.10mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x ACBEL12V5.83A70W-5.5x2.5mm Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    341-100574-01 AC Adapter, ADF019 AC Adapter,
    • Model:
      [CISCO 341-100574-01 Power AC Ada]
    • 9444 Units in Stock
    CISCO 341-100574-01 Power AC Adapter 12V 5.83A 70W ACBEL12V5.83A70W-5.5x2.5mm Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the CISCO 341-100574-01 Power AC Adapter 12V 5.83A 70W ACBEL12V5.83A70W-5.5x2.5mm adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the CISCO 341-100574-01 Power AC Adapter 12V 5.83A 70W ACBEL12V5.83A70W-5.5x2.5mm AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.