FSP FSP120-ABBN2 Power AC Adapter 19V 6.32A 120W FSP19V6.32A120W-4PIN-ZZYF-thin
Qty.
  • Item Name:NewFSP19V6.32A120W-4PIN-ZZYF-thin
  • InPut:100-240V~1.8A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 6.32A
  • Adapter Power: 120W
  • Adapter Tip Mote: Round with 4 Pins
  • Weight( Adapter only ) :450g
  • Dimension( L x W x H ):151.50 x 75.50 x 25.70mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x FSP19V6.32A120W-4PIN-ZZYF-thin Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    FSP120-ABBN2 AC Adapter,
    • Model:
      [FSP FSP120-ABBN2 Power AC Adapte]
    • 9444 Units in Stock
    FSP FSP120-ABBN2 Power AC Adapter 19V 6.32A 120W FSP19V6.32A120W-4PIN-ZZYF-thin Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the FSP FSP120-ABBN2 Power AC Adapter 19V 6.32A 120W FSP19V6.32A120W-4PIN-ZZYF-thin adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the FSP FSP120-ABBN2 Power AC Adapter 19V 6.32A 120W FSP19V6.32A120W-4PIN-ZZYF-thin AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.