CHICONY A230A033P Power AC Adapter 19.5V 11.8A 230W DELTA19.5V11.8A230W-5.5x1.7mm-Thin
Qty.
  • Item Name:NewDELTA19.5V11.8A230W-5.5x1.7mm-Thin
  • InPut:100-240V~3.5A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19.5V
  • Adapter Output Current: 11.8A
  • Adapter Power: 230W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 1.7mm
  • Weight( Adapter only ) :750g
  • Dimension( L x W x H ):199.60 x 99.50x 25.60mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:This thin style 230W Power adapter is for acer gaming laptop. Compatible 19.5v 9.23A 180W ac adapter with 5.5 x 1.7mm acer tip.
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x DELTA19.5V11.8A230W-5.5x1.7mm-Thin Laptop AC Adapter