CHICONY A230A033P Power AC Adapter 19.5V 11.8A 230W DELTA19.5V11.8A230W-5.5x1.7mm
Qty.
  • Item Name:NewDELTA19.5V11.8A230W-5.5x1.7mm
  • InPut:100-240V~3.2A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19.5V
  • Adapter Output Current: 11.8A
  • Adapter Power: 230W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 1.7mm
  • Weight( Adapter only ) :730g
  • Dimension( L x W x H ):170.30 x 85.80 x 40.90mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:Compatible Adapter 19.5v 9.23A 180W with acer 5.5x 1.7mm Tip
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x DELTA19.5V11.8A230W-5.5x1.7mm Laptop AC Adapter