CHICONY A065R062L Power AC Adapter 19V 3.42A 65W Chicony19V3.42A65W-4pin-LZRF
Qty.
  • Item Name:NewChicony19V3.42A65W-4pin-LZRF
  • InPut:100-240V 1.7A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 3.42A
  • Adapter Power: 65W
  • Adapter Tip Mote: Round with 4 pin
  • Weight( Adapter only ) :235g
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:Left , right -
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x Chicony19V3.42A65W-4pin-LZRF Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    A065R062L AC Adapter, A12-065N2A AC Adapter, K786-C46 AC Adapter,
    • Model:
      [CHICONY A065R062L Power AC Adapt]
    • 9444 Units in Stock
    CHICONY A065R062L Power AC Adapter 19V 3.42A 65W Chicony19V3.42A65W-4pin-LZRF Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the CHICONY A065R062L Power AC Adapter 19V 3.42A 65W Chicony19V3.42A65W-4pin-LZRF adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the CHICONY A065R062L Power AC Adapter 19V 3.42A 65W Chicony19V3.42A65W-4pin-LZRF AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.