MOUSE DAIV5N Power AC Adapter 19.5V 11.8A 230W CHICONY19.5V11.8A230W-7.4x5.0mm-SLIM
Qty.
  • Item Name:NewCHICONY19.5V11.8A230W-7.4x5.0mm-SLIM
  • InPut:100-240V-3.5A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19.5V
  • Adapter Output Current: 11.8A
  • Adapter Power: 230W
  • Adapter Plug Size: 7.4 x 5.0mm
  • Adapter Tip Mote: 1 pin in center
  • Weight( Adapter only ) :730g
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:Slim 230W 7.4 x 5.0mm tip with 1 pin in center
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x CHICONY19.5V11.8A230W-7.4x5.0mm-SLIM Laptop AC Adapter