*Brand NEW*XINYUE 18V 5A 90W AC adapter SUNY-PD1805 4PIN Power Supply
Qty.
Item Code: XINYUE18V5A90W-4PIN
Input: 100~240VAC~1.5A 50-60Hz
Adapter Output Voltage: 18V
Adapter Output Current: 5A
Adapter Power: 90W
Adapter tip note: 4 Pin
Compatible AC Adapter Numbers:
SUNY-PD1805 AC Adapter
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU ....Power Cable (Free,fit your country)
Condition: NEW New, 1 Year Warranty!30-Days Money Back!
Fast Shipping! Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*XINYUE 18V 5A 90W AC]
  • 2322 Units in Stock
*Brand NEW*XINYUE 18V 5A 90W AC adapter SUNY-PD1805 4PIN Power Supply Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*XINYUE 18V 5A 90W AC adapter SUNY-PD1805 4PIN Power Supply adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*XINYUE 18V 5A 90W AC adapter SUNY-PD1805 4PIN Power Supply AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.