CWT 12V 5A AC/DC Adapter CWT12V5A60W-5.5x2.1mm
Qty.
  • Item Name:NewCWT12V5A60W-5.5x2.1mm
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 5A
  • Adapter Power: 60W
  • Adapter Plug Size: 5.5x2.1mm
  • Weight( Adapter only ) :255g
  • Dimension( L x W x H ):106.60 x 65.00 x 31.20mm
  • Note:Genuine Channel Well Technol CWT adapter for TVs and LCD Monitors.
  • Condition: Seller Refurbished - Tested
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x CWT12V5A60W-5.5x2.1mm Laptop AC Adapter