CLOVER FSP120-ACB Power AC Adapter 24V 5A 120W FSP24V5A120W-5.5x2.5mm-W
Qty.
  • Item Name:NewFSP24V5A120W-5.5x2.5mm-W
  • InPut:100-240V 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 24V
  • Adapter Output Current: 5A
  • Adapter Power: 120W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x FSP24V5A120W-5.5x2.5mm-W Laptop AC Adapter