*Brand NEW*KSAS1201900631M3 Genuine White Ktec 19v 6.31A AC Adapter Power Supply
Qty.
Item Code: KTEC19V6.31A120W-5.5x2.5mm-W
Input: 100-240V 50-60Hz 1.6A
Adapter Output Voltage: 19V
Adapter Output Current: 6.31A
Adapter Power: 120W
Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
Compatible AC Adapter Numbers:
KSAS1201900631M3 AC Adapter
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU ....Power Cable (Free,fit your country)
Condition: NEW New, 1 Year Warranty!30-Days Money Back!
Fast Shipping! Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*KSAS1201900631M3 Gen]
  • 2322 Units in Stock
*Brand NEW*KSAS1201900631M3 Genuine White Ktec 19v 6.31A AC Adapter Power Supply Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*KSAS1201900631M3 Genuine White Ktec 19v 6.31A AC Adapter Power Supply adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*KSAS1201900631M3 Genuine White Ktec 19v 6.31A AC Adapter Power Supply AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.