*Brand NEW*48V 2.5A 120W AC ADAPTER Genuine FSP Group FSP120-AFB Round with 4 Pins POWER
Qty.
*Brand NEW*48V 2.5A 120W AC ADAPTER Genuine FSP Group FSP120-AFB Round with 4 Pins POWER Supply
Item Code: FSP48V2.5A120W-4PIN-SZXF
Input: 100-240V~2A 50-60Hz
Adapter Output Voltage: 48V
Adapter Output Current: 2.5A
Adapter Power: 120W
Adapter tip note: Round with 4 Pins
Compatible AC Adapter Numbers:
FSP120-AFB AC Adapter
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU ....Power Cable (Free,fit your country)
Condition: NEW New, 1 Year Warranty!30-Days Money Back!
Fast Shipping! Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*Genuine FSP Group 48V]
  • 533 Units in Stock
*Brand NEW*48V 2.5A 120W AC ADAPTER Genuine FSP Group FSP120-AFB Round with 4 Pins POWER Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*48V 2.5A 120W AC ADAPTER Genuine FSP Group FSP120-AFB Round with 4 Pins POWER adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*48V 2.5A 120W AC ADAPTER Genuine FSP Group FSP120-AFB Round with 4 Pins POWER AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.