*Brand NEW*Keyu power adapter KA3601A-1203000DE output 12.0V 3.0A 36.0W small port 3.5*1
Qty.
*Brand NEW*Keyu power adapter KA3601A-1203000DE output 12.0V 3.0A 36.0W small port 3.5*1.35mm
Item Name:
Power Adapter Model:KA3601A-1203000DE
Input Voltage: 100-240V 50/60Hz (Universal Voltage Input)
Output Voltage:12.0V 3.0A
Connectivity:3.5*1.35mm
Authenticity: Genuine
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
Condition NEW New 1 Year Warranty 30-Days Money Back!
Fast Shipping Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*Keyu power adapter KA]
  • 1311 Units in Stock
*Brand NEW*Keyu power adapter KA3601A-1203000DE output 12.0V 3.0A 36.0W small port 3.5*1 Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*Keyu power adapter KA3601A-1203000DE output 12.0V 3.0A 36.0W small port 3.5*1 adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*Keyu power adapter KA3601A-1203000DE output 12.0V 3.0A 36.0W small port 3.5*1 AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.