NEC ADP-90BA Power AC Adapter 18V 4.44A 80W NEC18V4.44A80W-5.5x3.0mm
Qty.
  • Item Name:NewNEC18V4.44A80W-5.5x3.0mm
  • Adapter Output Voltage: 18V
  • Adapter Output Current: 4.44A
  • Adapter Power: 80W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 3.0mm
  • Weight( Adapter only ) :406g
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x NEC18V4.44A80W-5.5x3.0mm Laptop AC Adapter