*Brand NEW*HK-AB-270A100-US SOY SOY-3600500-094-A 36V 5A 180W AC ADAPTER Power Supply
Qty.
Item Name:
Brand:SOY
MODER NO:XVE248-3600500 SOY-3600500-094-A
Input:100-240V 50-60Hz
Adapter Output Voltage: 36V 5A 180W
Fast Shipping to Follow Countries In Stock
Adapter Plug Size:
  • Model:
    [*Brand NEW*HK-AB-270A100-US SOY]
  • 2422 Units in Stock
*Brand NEW*HK-AB-270A100-US SOY SOY-3600500-094-A 36V 5A 180W AC ADAPTER Power Supply Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*HK-AB-270A100-US SOY SOY-3600500-094-A 36V 5A 180W AC ADAPTER Power Supply adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*HK-AB-270A100-US SOY SOY-3600500-094-A 36V 5A 180W AC ADAPTER Power Supply AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.