*Brand NEW*S065-1A530122B3 Charging Cable with Round Pin and Transformer MASS POWER 53V
Qty.
*Brand NEW*S065-1A530122B3 Charging Cable with Round Pin and Transformer MASS POWER 53V 1.22A 65W Power Adapter
Item Name:
Brand:MASS POWER
Power Adapter Model:S065-1A530122B3
Input Voltage: 100-240V 50/60HZ
Output Voltage:53V 1.22A 65W
Interface:6.5*4.4
Attributes: Original
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU Power Cable Free fit your country
Condition NEW New 1 Year Warranty 30-Days Money Back!
Fast Shipping Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*S065-1A530122B3 Charg]
  • 5342 Units in Stock
*Brand NEW*S065-1A530122B3 Charging Cable with Round Pin and Transformer MASS POWER 53V Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*S065-1A530122B3 Charging Cable with Round Pin and Transformer MASS POWER 53V adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*S065-1A530122B3 Charging Cable with Round Pin and Transformer MASS POWER 53V AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.