*Brand NEW*HOIOTO 19V 3.42A 65W AC Adapter ADS-65HI-19A-2 19065E/ADS-65HI-19A-1 19065E P
Qty.
*Brand NEW*HOIOTO 19V 3.42A 65W AC Adapter ADS-65HI-19A-2 19065E/ADS-65HI-19A-1 19065E Power Supply
Item Name:
Brand:HOIOTO
Model:ADS-65HI-19A-2 19065E/ADS-65HI-19A-1 19065E
Input: 100-240V 50/60Hz
Output:19V 3.42A 65W
Connecter Size:5.5*2.5mm/5.5*2.1mm
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU Power Cable Free fit your country
Condition NEW New 1 Year Warranty 30-Days Money Back!
Fast Shipping Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*HOIOTO 19V 3.42A 65W]
  • 1231 Units in Stock
*Brand NEW*HOIOTO 19V 3.42A 65W AC Adapter ADS-65HI-19A-2 19065E/ADS-65HI-19A-1 19065E P Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*HOIOTO 19V 3.42A 65W AC Adapter ADS-65HI-19A-2 19065E/ADS-65HI-19A-1 19065E P adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*HOIOTO 19V 3.42A 65W AC Adapter ADS-65HI-19A-2 19065E/ADS-65HI-19A-1 19065E P AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.