*Brand NEW*GVE 36V 3.5A 126W AC ADAPTER GM120-3600350-F Power Supply
Qty.
Item Name:
Brand:GVE
Power Adapter Model:GM120-3600350-F
Input Voltage: 100-240V 50/60HZ
Output Voltage:36V
Power:3.5A 126W
Interface:5.5*2.5
Attributes: Original
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU Power Cable Free fit your country
Condition NEW New 1 Year Warranty 30-Days Money Back!
Fast Shipping Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*GVE 36V 3.5A 126W AC]
  • 2132 Units in Stock
*Brand NEW*GVE 36V 3.5A 126W AC ADAPTER GM120-3600350-F Power Supply Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*GVE 36V 3.5A 126W AC ADAPTER GM120-3600350-F Power Supply adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*GVE 36V 3.5A 126W AC ADAPTER GM120-3600350-F Power Supply AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.