TOBII TX300 Power AC Adapter 19V 7.89A 150W FSP19V7.89A150W-4pin
Qty.
  • Item Name:NewFSP19V7.89A150W-4pin
  • InPut:100-240V 50-60Hz~2A
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 7.89A
  • Adapter Power: 150W
  • Adapter Tip Mote: 4PIN
  • Weight( Adapter only ) :690g
  • Dimension( L x W x H ):171.85 x 73.73 x 41.70mm