*Brand NEW*GVE 24V 8A 192W AC ADAPTER GM150-2400800 Power Supply
Qty.
Item Name:
Brand:GVE
Power Adapter Model:GM150-2400800
Input Voltage: 100-240V 50/60HZ
Output Voltage:24V
Power:8A 192W
Interface:6.3*3.0mm
Color: Black
Attributes: Original
Packing list:
Fast Shipping Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*GVE 24V 8A 192W AC AD]
  • 3221 Units in Stock
*Brand NEW*GVE 24V 8A 192W AC ADAPTER GM150-2400800 Power Supply Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*GVE 24V 8A 192W AC ADAPTER GM150-2400800 Power Supply adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*GVE 24V 8A 192W AC ADAPTER GM150-2400800 Power Supply AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.