*Brand NEW*Genuine Haider 24v 2.5A 120W ac adapter HDAD60W104 Switching Round with 3 pin
Qty.
*Brand NEW*Genuine Haider 24v 2.5A 120W ac adapter HDAD60W104 Switching Round with 3 pins POWER Supply
Item Code: HAIDER24V2.5A60W-3PIN
Input: 110-240V~1.5A 50/60Hz
Adapter Output Voltage: 24V
Adapter Output Current: 2.5A
Adapter Power: 60W
Adapter tip note: Round with 3 Pins
Compatible AC Adapter Numbers:
HDAD60W104 AC Adapter
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU ....Power Cable (Free,fit your country)
Condition: NEW New, 1 Year Warranty!30-Days Money Back!
Fast Shipping! Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*Genuine Haider 24v 2.]
  • 755 Units in Stock
*Brand NEW*Genuine Haider 24v 2.5A 120W ac adapter HDAD60W104 Switching Round with 3 pin Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*Genuine Haider 24v 2.5A 120W ac adapter HDAD60W104 Switching Round with 3 pin adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*Genuine Haider 24v 2.5A 120W ac adapter HDAD60W104 Switching Round with 3 pin AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.