ZEBRA GX420T. Power AC Adapter 24V 2.5A 60W FSP24V2.5A60W-6.5x3.0mm
Qty.
  • Item Name:NewFSP24V2.5A60W-6.5x3.0mm
  • Adapter Output Voltage: 24V
  • Adapter Output Current: 2.5A
  • Adapter Power: 60W
  • Adapter Plug Size: 6.5x3.0mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x FSP24V2.5A60W-6.5x3.0mm Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    • Model:
      [ZEBRA GX420T. Power AC Adapter 2]
    • 9444 Units in Stock
    ZEBRA GX420T. Power AC Adapter 24V 2.5A 60W FSP24V2.5A60W-6.5x3.0mm Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the ZEBRA GX420T. Power AC Adapter 24V 2.5A 60W FSP24V2.5A60W-6.5x3.0mm adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the ZEBRA GX420T. Power AC Adapter 24V 2.5A 60W FSP24V2.5A60W-6.5x3.0mm AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.