*Brand NEW*Genuine FSP 12v 3.33A 40W Ac Adapter FSP040-DGAA1 For PALOALTO PA200 POWER Su
Qty.
*Brand NEW*Genuine FSP 12v 3.33A 40W Ac Adapter FSP040-DGAA1 For PALOALTO PA200 POWER Supply
Item Code: FSP12V3.33A40W-5.5x2.5mm
Input: 100-240V, 1.3A, 50-60Hz
Adapter Output Voltage: 12V
Adapter Output Current: 3.33A
Adapter Power: 40W
Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
Compatible AC Adapter Numbers:
34-100030-01 AC Adapter9NA0402173 AC AdapterFSP040-DGAA1 AC Adapter
Fit Machine Model:
Fsp
FSP: QP-3100 TERMINAL,
HP: PAVILION 22BW,
PALOALTO: PA200.
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU ....Power Cable (Free,fit your country)
Condition: NEW New, 1 Year Warranty!30-Days Money Back!
Fast Shipping! Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*Genuine FSP 12v 3.33A]
  • 5453 Units in Stock
*Brand NEW*Genuine FSP 12v 3.33A 40W Ac Adapter FSP040-DGAA1 For PALOALTO PA200 POWER Su Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*Genuine FSP 12v 3.33A 40W Ac Adapter FSP040-DGAA1 For PALOALTO PA200 POWER Su adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*Genuine FSP 12v 3.33A 40W Ac Adapter FSP040-DGAA1 For PALOALTO PA200 POWER Su AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.