*Brand NEW*P/N 9NA1050103 Genuine FSP 15v 7A 105W Ac Adapter FSP105-AGB Round with 4 Pin
Qty.
*Brand NEW*P/N 9NA1050103 Genuine FSP 15v 7A 105W Ac Adapter FSP105-AGB Round with 4 Pin POWER Supply
Item Code: FSP15V7A105W-4PIN-ZFYZ
Input: 100-240V~2A 50-60Hz
Adapter Output Voltage: 15V
Adapter Output Current: 7A
Adapter Power: 105W
Adapter tip note: Round with 4 Pin
Compatible AC Adapter Numbers:
FSP105-AGB AC AdapterP/N 9NA1050103 AC Adapter
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU ....Power Cable (Free,fit your country)
Condition: NEW New, 1 Year Warranty!30-Days Money Back!
Fast Shipping! Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*P/N 9NA1050103 Genuin]
  • 755 Units in Stock
*Brand NEW*P/N 9NA1050103 Genuine FSP 15v 7A 105W Ac Adapter FSP105-AGB Round with 4 Pin Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*P/N 9NA1050103 Genuine FSP 15v 7A 105W Ac Adapter FSP105-AGB Round with 4 Pin adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*P/N 9NA1050103 Genuine FSP 15v 7A 105W Ac Adapter FSP105-AGB Round with 4 Pin AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.