*Brand NEW*40.08W Genuine Simply charged 24v 1.7A Ac Adapter PA1050-240T1A170 870003-001
Qty.
*Brand NEW*40.08W Genuine Simply charged 24v 1.7A Ac Adapter PA1050-240T1A170 870003-001 PWR-109 POWER Supply
Item Code: SIMPLYCHARGED24V1.7A40.08W-3HOLE
Input: 100-240V-1.8A 50-60Hz
Adapter Output Voltage: 24V
Adapter Output Current: 1.7A
Adapter Power: 40.08W
Adapter tip note: Special 3 holes
Compatible AC Adapter Numbers:
870003-001 AC Adapter PA1050-240T1A170 AC Adapter PWR-109 AC Adapter
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU ....Power Cable (Free,fit your country)
Condition: NEW New, 1 Year Warranty!30-Days Money Back!
Fast Shipping! Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*40.08W Genuine Simply]
  • 3433 Units in Stock
*Brand NEW*40.08W Genuine Simply charged 24v 1.7A Ac Adapter PA1050-240T1A170 870003-001 Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*40.08W Genuine Simply charged 24v 1.7A Ac Adapter PA1050-240T1A170 870003-001 adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*40.08W Genuine Simply charged 24v 1.7A Ac Adapter PA1050-240T1A170 870003-001 AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.